در ابتدا سعی کنید که برای انجام لیپوماتیک به یک کلینیک تخصصی لاغری و زیبایی اندام مراجعه کنید و این کار را تحت نظر یک پزشک متخصص انجام دهید.

در زمان جلسه مشاوره با پزشک متخصص خود اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتما این مورد را به پزشک بگویید.

از دیگر موارد مهمی که قبل از عمل لیپوماتیک باید به آن توجه کنید این است که سعی کنید شب قبل یک غذای سبک بخورید و صبح هم ناشتا به کلینیک تخصصی لیپوماتیک مراجعه نمایید.

تا دو هفته قبل از انجام عمل لیپوماتیک از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی صرف نظر کنید.

سعی کنید شب قبل از عمل لیپوماتیک زود بخوابید و با خوردن یک قرص آرامبخش بدون هیچ استرسی به کلینیک تخصصی لاغری و زیبایی اندام مراجعه نمایید.

همانطور که پیشتر گفته شد استفاده از روش لیپوماتیک دوران نقاهت چندان زیادی ندارد، فقط شما سعی کنید بعد از انجام عمل لیپوماتیک چند ساعت راه بروید اما ورزش و فعالیت سنگینی به هیچ عنوان انجام ندهید‌.

بعد از انجام عمل لیپوماتیک پزشک متخصص یک رژیم غذایی به شما می دهد که حتماً باید آن را رعایت کنید و به آن توجه کنید.

تا مدت زمان دو هفته بعد از انجام لیپوماتیک از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی صرف نظر کنید.

در ضمن توجه داشته باشید که اگر شما عمل لیپوماتیک شکم انجام داده اید تا مدت ۴۸ ساعت نباید بنشینید چرا که ممکن است پوست شما چروک شده و اصطلاحا بیافتد.

برای جلوگیری از افتادگی پوست می توانید از گن های مخصوص استفاده کنید.

و بعد از انجام عمل لیپوماتیک دوش گرفتن و حمام رفتن هیچ موردی ندارد اما سعی کنید که تا دو یا سه هفته بعد از عمل لیپوماتیک به هیچ عنوان استخر نروید.

لیپوماتیک غبغب بهترین روش برای فرم‌دهی صورت

داشتن غبغب یکی از معضلاتی است که افراد زیادی به آن مبتلا می شوند. اضافه وزن وچاقی باعث به وجود آمدن آن دریک فرد می شود. این عارضه چهره را زشت واعتماد به نفس فرد را کاهش می دهد. غبغب چربی انباشته شده در زیر چانه واطراف گردن می باشد که آویزان وشل است، که با چروک شدن در قسمت های گردن نمایان ترنیزمی شود.

داشتن غبغب شامل سن خاص ویا جنسیت خاصی نمی باشد، ممکن است حتی درهمان اوایل کودکی چانه از حدطبیعی خود بیش از حد کوچک باشد. عوامل شایع به وجود آمدن غبغب می تواند بالا رفتن سن فرد وانقباض عضلات گردن نیز باشد. امروزه با روش لیپوماتیک می توان از این چربی انباشته شده خلاص شد. لیپوماتیک که از جدیدترین وایمنی ترین روش ها در حوضه لاغری وپیکرتراشی است می تواند آن را برطرف کند. در افرادی که قسمت هایی از بدن آن ها دچار چاقی موضعی و چربی های اضافی می باشد بسیار موثر واقع شده است.

 

عمل لیپوماتیک غبغب تنها با یک جلسه می تواند چربی های اضافی قسمت غبغب را تخلیه کند وباعث فرم دهی وزیبایی آن قسمت شود. دراین روش ابتدا محل تجمع چربی توسط جراح علامت گذاری می شود و پس از بی حسی موضعی لوله بسیار نازکی به نام کانولا از طریق یک شکاف وارد سلول های چربی انباشته شده می شود و با ایجاد ارتعاشات سریع و وارد کردن ضربه، چربی های اضافی غبغب را تخلیه می کند و بدون اینکه آسیبی در بافت چربی ها بوجود آید، آن را خارج می کند.

روش انجام لیپوماتیک پشت در مراکز زیبایی

همانطور که گفته شد یکی از بهترین روش ها برای رهایی از چربی های تجمع یافته در ناحیه کمر و بیرون زدگی های ایجاد شده در این ناحیه، لیپوماتیک پشت است. معمولا لیپوماتیک پشت کمر همراه با شکم و پهلو و یا به تنهایی انجام می شود. عمل لیپوماتیک کمر تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود که این مسئله با تشخیص جراح و بر اساس ویژگی های فیزیکی بیمار تعیین می شود. برای شروع عمل لازم است برش های بسیار ظریف و کوچک در حد 2 تا 5 میلی متر در ناحیه ایجاد شود. معمولا این برش ها برای حداقل قابلیت دید در چین و چروک های طبیعی پوست و نقاط مخفی ایجاد می شود. مانند سایر روشهای لیپوساکشن کمر در روش لیپوماتیک از یک کانولای لرزشی استفاده می شود که با ورود به بافت چربی با حرکات نوسانی خود باعث تخریب و امولسیون چربی شده و استخراج و مکش با کمک دستگاه ساکشن را تسهیل می کند. به دلیل استفاده از روش لیپوماتیک، خروج چربی از کمر و پشت به طور یکنواخت انجام شده و ظاهر بعد از عمل کاملا یکدست خواهد بود. بعلاوه پوست بعد از عمل مقداری جمع می شود و افتاده و شل به نظر نخواهد رسید. با توجه به وزن فرد و مقدار چربی های اضافه ممکن است برش ها بخیه شده و یا به تنهایی پانسمان شود.